Biz Kimiz ?

 1986 yılında Kocaeli’de temelleri atılan Sinanoğlu Isı , ince sac işleme konusunda faaliyet gösteren firmamız, kurulduğu ilk yıllarda ağırlıklı olarak soba ve aksesuarları üretimi yapmıştır. Daha sonraları piyasanın ihtiyaçları ve gelişen teknoloji doğrultusunda kendini geliştirerek bugünkü geniş üretim ve çalışma imkânına ulaşmıştır. Kurulduğu günden beri kaliteye önem veren Sinanoğlu Isı , Dünya pazarında da emin adımlarla ilerleyen firmamız her yıl ihracatını arttırmaktadır.

 

Özellikle son beş yılda klima, havalandırma ve merkezi sistem ısıtma soğutma sistemleri üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Zengin makine parkımız, tecrübeli kadromuz ve kaliteli ürünlerimizle çok geniş müşteri portföyüne ulaştık. Bünyemizde Ülkemizin pek çok saygın markasının ürünlerde bayilik statüsünde mevcuttur.


 17 Ağustos 1999 depreminde tamamen yıkılan fabrikamız yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Firma çalışanlarımızın aktif gayret ve çabaları ile %90 üretim kapasitesine ulaşılmıştır. Bugün fabrika mağazamız ve satış şubemizde müşterilerimize imalattan halka satış imkânı sunmaktayız.